fbpx

Snížíme Vám náklady na spotřebu elektrické energie

Solární fotovoltaickéelektrárny na klíč

Poskytujeme kompletní sortiment a služby v oblasti fotovoltaiky. Našim cílem je najít optimální technické řešení pro každého zákazníka. Ušetřete na účtech za energie díky vlastní výrobě zelené elektřiny.

Dotaci vyřídíme za Vás

Sleva díky dotacím
60 % z ceny

Naši zákazníci nás doporučují ⭐⭐⭐⭐⭐

Jsme nejlépe hodnocená instalační firma na recenzním serveru RefSite!

6 hlavních důvodů

Vyřešte fotovoltaiku s námi

Fotovoltaické elektrárny na klíč sníží Vaše náklady na energie o desítky tisíc Kč ročně. Připravíme vám realizaci a kompletní dodání pro váš rodinný dům na klíč, včetně zajištění dotací a financování. Fotovoltaika bez starostí.

Rychlá instalace do 3 dnů

Vlastní FVE do 4 měsíců

Možnost zajištění půjčky na dotaci

Kompletní realizace na klíč

Záloha před montáží jen 15 %

Česká firma s vlastním vývojem

Vlastní fotovoltaická elektrárna pro Váš dům? Se SEFY je to snadné

Vyplňte kontaktní formulář na webu

Zpracujeme pro vás nabídku na míru

Odsouhlasení nabídky & podpis smlouvy

Instalace FV elektrárny & administrativní fáze

Předání projektu a vyplacení dotace

Náš obchodní zástupce se s Vámi spojí a vysvětlí vám naši nabídku. Zjistí případné individuální požadavky a dohodne si s Vámi osobní schůzku.

Při osobní schůzce definujeme technické údaje o projektu, jako je spotřeba, počet spotřebičů nebo orientace střechy, abychom mohli navrhnout optimální řešení a cenovou nabídku.

Podepsáním smlouvy začíná pro odborníky ze SEFY realizace celého projektu. Dodání díla se pohybuje do 6 měsíců po uzavření smlouvy a zaplacení první zálohové platby.

Naši specialisté pro Vás zajistí dotaci, žádost o připojení fotovoltaiky k distribuční síti, elektro projekt, kompletní instalaci FVE včetně revize systému a energetického zhodnocení.

Na závěr Vám vysvětlíme  ovládání systému, veškerou dokumentaci odešleme na Státní fond životního prostředí a zajistíme vyplacení dotace na Váš účet.

Řešení pro vás

Fotovoltaické elektrárny ceník

Instalujeme fotovoltaické elektrárny na klíč s komponenty všech nejdůležitějších značek, které působí na našem trhu. 

Chci fotovoltaiku na klíč

Nevíte si rady s výběrem nejvhodnější sestavy? Vyplňte formulář a náš obchodní zástupce s vámi vybere nejlepší řešení pro váš dům.

Reference

Doporučení spokojených zákazníků

  S přístupem společnosti SEFY jsem byl velmi spokojen. Veškeré kroky mi odborníci ze SEFY předem vysvětlili, cena celého díla byla příznivá a celkově hodnotím spolupráci velmi pozitivně. Společnost SEFY doporučuji i ostatním.

  Tomáš Kaláb

  Realizace poblíž Jihlavy

   Jak bych hodnotil spolupráci se společností SEFY? Od samotného počátku jednání s jednateli, obchodníky a následně i realizačním týmem jsem nadmíru spokojen, protože velmi profesionální a zároveň laskavý a lidský přístup mi jako laikovi pomohl k rychlému zorientování se v problematice FVE, o které vím jen něco málo z článků novin. Samotná realizace trvala v součtu necelé dva dny a technici našli na místě samotné realizace to nejcitlivější možné řešení, co se rozvodů kabelů a lišt týká. Takže co se týče mých referencí mohu říct, že velmi rád budu tuto společnost doporučovat všem, kteří budou chtít znát moji zkušenost.

   Zákazník z Berounska

   Realizace poblíž Hořovic

    S montáží FVE jsme velice spokojení. Realizace trvala pouhé dva dny. Velice si vážíme také toho, že firma s námi aktivně komunikovala i po realizaci a zaplacení celého projektu, když jsme potřebovali dovysvětlit některé body ohledně nastavení online aplikace.

    Zákazník ze Středočeského kraje

    Realizace v okrese Beroun

     Firmu SEFY jsem s poptávkou oslovil po shlédnutí jejich reklamy na sociální síti, jelikož jsem v minulosti vážně uvažoval o FVE pro náš rodinný dům. Jejich cenová nabídka byla oproti "velkým hráčům" na CZ trhu zajímavá, poradenství bylo velmi detailní a ochota zodpovědět každý můj dotaz mě přesvědčila o jejich praktických zkušenostech. Dodrželi vše, co slíbili - do 4 týdnů byla FVE od SEFY zrealizována k mojí plné spokojenosti, včetně bateriového úložiště. Firmu SEFY tímto mohu opravdu vřele doporučit dalším zákazníkům.

     Aleš, zákazník z Berounska

     Realizace poblíž Cerhovic

     Blog

     Novinky ze světa fotovoltaiky

     Vyplatí se fotovoltaika? Náš zákazník šetří 30 000 Kč ročně

     Vyplatí se fotovoltaika i v roce 2024? Odpověď je jednoznačně ANO. Kolik šetří naši zákazníci s vlastní fotovoltaikou? Podívejte se na případovou studii zákazníka z …

     FAQ

     Časté dotazy

     Konkrétní druh solárních fotovoltaických panelů se vybírá dle dispozice střechy. Aktuálně se instalují nejčastěji panely o rozměru cca 2x1 metr. V případě, že tento rozměr nevyhovuje geometrickým dispozicím střechy a je tedy potřeba použít menší, instalují se panely o velikosti 1,7x1 metr. Pro některé zákazníky je důležitý i vzhled - někteří proto volí např. celočerné provedení solárních panelů.

     Pro stanovení ceny fotovoltaické elektrárny je rozhodující její instalovaný výkon a také způsob akumulace přebytků (je-li instalováno bateriové úložiště či nikoliv). FVE bez bateriového úložiště se pohybují v cenách okolo 150 000,- Kč s tím, že dotace je zhruba na 50 % ceny. FVE s baterií v případě jednofázové elektrárny začíná na 200 000,- Kč, u třífázové elektrárny s asymetrickým střídačem začínají ceny přibližně na 300 000,- Kč. I u těchto elektráren je dotace okolo 50 % z celkové ceny.

     Solární panely se pohybují v cenách okolo 11 Kč bez DPH za instalovaný Wp (Watt-peak). U nás nejčastěji používáme panely o výkonu 450 Wp, tudíž cena jednoho panelu je zhruba 3 000,- Kč bez DPH. Cena panelu se odvíjí také od aktuální hodnoty Kč vs. EUR, svou roli hraje i barva rámu a zabarvení celého panelu. Např. celočerné panely vycházejí dráž oproti standardním panelům se stříbrným rámem.

     Návratnost FVE je dána tarifem poskytovatele (distributora) elektrické energie. Platíte-li za kWh 2,- Kč, návratnost investice se bude pohybovat okolo 15 let, naopak máte-li vysoký tarif a platíte-li za kWh elektřiny okolo 4,50,- Kč, počítejte s návratností bezpečně do 7 let.

     Pozor! V našich zjednodušených  kalkulacích jsme nadmíru opatrní, naším cílem opravdu není klamat potenciální zákazníky - ve výše zmíněných modelových případech  nezapočítáváme každoroční zdražování elektrické energie ani inflaci. Není ovšem tajemstvím, že cena elektřina půjde každým rokem o jednotky procent vzhůru a o inflaci se raději ani nebavíme; citelné zdražování elektřiny jednoznačně zrychluje návratnost investice do vlastní fotovoltaiky.

     Ještě před pár lety byly standardem panely o výkonu 250 Wp. Zhruba po třech letech se většina firem přeorientovala na instalaci panelů s výkonem okolo 450 Wp. V SEFY se mezi tyto firmy řadíme také.

     Existují společnosti, které rády uvádí, že instalují nejvýkonnější panely na trhu a v nabídkách mají o výkonu 460 Wp. V SEFY máme v tuto chvíli (srpen 2021) k dispozici i panely o výkonu 585 Wp, ale jsou již tak velké a těžké, že pro standardní instalace na rodinné domečky nejsou příliš vhodné. Z tohoto důvodu je využíváme pouze na firemní instalace.

     Každé čtvrtletí přichází na trh panely s vyšším výkonem, ale většinou i s větším rozměrem, protože v tuto chvíli technologie výroby neumožňuje navýšit jejich účinnost.

     Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

     Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

     Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
     Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

     Reference

     Realizované zakázky

     SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

     Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

     Hodnocení našich zákazníků

     SEFY ČR na Firmy.cz
     Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.