fbpx

O nás

Zkušenosti od roku 2012

SEFY - Solar Energy For You

Jako technologická a realizační firma vám pomáháme snižovat náklady na spotřebu energie už více než 12 let a od samého začátku patříme mezi průkopníky realizace fotovoltaických elektráren v ČR. Ve výrobě rozvaděčů, řízení a regulačních komponentů pro fotovoltaiku máme bohaté zkušenosti a zkrátka víme, co děláme. Ačkoliv jsme firma mladá, oba jednatelé společnosti SEFY stáli u zrodu jedné ze špičkových firem v našem oboru na českém trhu. Postarají se o vás tedy skuteční odborníci.

Josef Zíka získával od roku 2008 cenné zkušenosti jako servisní a technický konzultant u nadnárodní energetické společnosti v oblasti záložních zdrojů. Miroslav Mikeš se od stejného roku věnuje oblasti dotací a úspor energií za společnost Zaveza consulting s.r.o.

Postupem času se oba jednatelé začali realizovat v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Josef Zíka v rámci projekční a revizní činnosti pro FVE a Miroslav Mikeš v rámci dotací pro firemní a státní sektor, tak i pro rodinné domy zejména v programu Nová Zelená Úsporám (NZÚ).

Proto vám váš vlastní obnovitelný a ekologický zdroj energie navrhneme a připravíme na klíč včetně garance maximální možné dotace.

„To, že máme menší firmu, neznamená, že není lepší, než firmy velké. Naším cílem není být obrovskou společností, protože pak není realistické nabízet klientům služby s maximálním ohledem na jejich individuální požadavky.”

Společnosti SEFY Czech Republic s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti fotovoltaických elektráren soukromým osobám i firmám. Instalace FVE řešíme jak na rodinných domech, tak na administrativních budovách a ve velkých výrobních společnostech.

Realizujeme fotovoltaické elektrárny na míru po celé České republice a instalaci fotovoltaického systému zvládáme do 3 pracovních dnů. Díky tomu, že jsme firmou menší, dokážeme nabízet kvalitní služby s ohledem na individuální požadavky vás, zákazníků. Právě kvalita služeb je naším hlavním hnacím motorem.

Po celou dobu našeho působení dbáme na spolehlivost a ověřenou kvalitu dodávaných zařízení, profesionální tým a 100% realizaci. Ozvěte se a začněte s námi šetřit a snižovat spotřebu elektrické energie už dnes!

V rámci společnosti A-Z TRADERS s.r.o. dodáváme rozváděče pro více než polovinu fotovoltaického trhu v celé České republice – jak pro malé rodinné domy, tak i pro velké firemní instalace. V rámci rozvoje společnosti jsme vyvinuli vlastní zařízení pro efektivní regulaci přetoků energie z FVE do teplé užitkové vody či do dalších zařízení.

Vlastí vývoj v Česku pod hlavičkou A-Z TRADERS

Společnost A-Z TRADERS s.r.o. začala své působení na trhu jako výrobní a technologická firma se specializovací na výrobu rozváděčů určených primárně pro fotovoltaický trh. Vzhledem k našim zkušenostem s oborem fotovoltaiky jsme dokázali vyřešit stovkám instalačních společností problém s montáží kvalitních rozváděčů, které nebyly na našem trhu dříve dostupné v takové variabilitě a kvalitě, jakou si instalace fotovoltaických elektráren zasluhují. Naše rozváděče navíc splňují veškeré bezpečnostní a legislativní normy.

Postupem času jsme objevili nové příležitosti a synergie, které vedly k zásadnímu rozvoji naší společnosti. Vyvinuli jsme unikátní regulační jednotku A-Z ROUTER, která dokáže významně ovlivnit využití energie vyrobené z fotovoltaiky v domácnosti. Energie totiž může být směřována k nabíjení baterie a po jejím nabití pak k dalšímu využití například do ohřevu TUV.

Věnujeme se také vývoji nabíjecích stanic pro elektromobily a dalších produktů, které zlepšují využití nejmodernějších technologií v energetice.

Chcete získat fotovoltaickou elektrárnu od skutečných průkopníků na trhu? Ozvěte se nám!

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

O nás

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz
Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.