fbpx

Ing. Miroslav Mikeš a Ing. Josef Zíka, jednatelé společností SEFY Czech Republic s.r.o.

Recenze a zkušenosti se SEFY očima našich zákazníků

Jaké zkušenosti mají zákazníci s naší společností SEFY Czech Republic s.r.o.? V dnešní době je díky veřejně dostupným informacím na internetu velmi snadné dohledat si zkušenosti reálných klientů s naší společností.

Víme, že vybudovat si renomé a důvěru u zákazníků není snadné, proto si velmi vážíme všech pozitivních reakcí, které jsme od našich zákazníků získali.

Veřejně dostupné recenze a zkušenosti se SEFY najdete na serverech Refsite.info, Firmy.cz a Google Maps. Vybrané recenze našich realizací jsme umístili také na tuto stránku.

Nezávislý server s ověřovanými recenzemi

SEFY Recenze na RefSite

Veřejně dostupné recenze na Google

SEFY Recenze na Google Maps

Zkušenosti zákazníků v adresáři firem

SEFY Recenze na Firmy.cz

SEFY ČR na Firmy.cz

Hodnocení a zkušenosti se společností SEFY

Proč jít do fotovoltaiky se SEFY?

Energetická skupina Synergy & Future

Jako technologická a realizační skupina zastřešená organizací Synergy & Future s.r.o. pomáháme snižovat rodinám náklady na spotřebu energie už více než 11 let. Od samého začátku patříme mezi průkopníky celého sektoru fotovoltaiky v České republice.

SEFY Czech Republic s.r.o. je společnost specializující se na instalaci fotovoltaických elektráren na klíč pro rodinné domy i firmy. Jsme hrdí na to, že patříme mezi nejlépe hodnocení společnosti na trhu.

Výrobní a vývojová společnost A-Z TRADERS s.r.o., vyrábí rozváděče pro fotovoltaické instalace, regulaci a nabíjecí stanice pro elektromobily.

A-Z TRADERS s.r.o. je dnes jednou z nejdůležitějších firem pro celý fotovoltaický průmysl v České republice a jako dodavatel certifikovaných rozváděčů a regulační techniky spolehlivě zásobuje více než polovinu trhu!

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

O nás

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz
Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.