fbpx

S fotovoltaickou elektrárnou šetříte na správném místě

Fotovoltaická elektrárna s baterií

Fotovoltaické elektrárny s bateriovým úložištěm SEFY rapidně snižují náklady za elektřinu. Návratnost investice do fotovoltaické elektrárny s bateriovým úložištěm je v průměru menší než 7 let!

Chcete i vy ušetřit za elektřinu díky vlastní zelené výrobě? Kontaktujte nás! V SEFY využíváme špičkové technologie, nabízíme nadstandardní záruku a zakládáme si na prozákaznickém přístupu.

3 dny

Instalaci fotovoltaického systému na vašem domě včetně revize zvládneme za pouhé 3 dny.

25 let

Díky špičkové technologii si můžeme dovolit nadstandardní záruční lhůtu na výkon fotovoltaických panelů.

10 let

Návratnost investice do fotovoltaické elektrárny je do 10 let! Znáte lepší zhodnocení svých prostředků?

60 %

S dotacemi Nová Zelená Úsporám uspoříte až 60 % z ceny. Dotace vyřídíme kompletně za vás.

Řešení pro každého zákazníka

Vlastní elektrárna s baterií pro váš dům

Chcete částečnou nebo úplnou nezávislost na distributorech elektřiny? S vlastní domácí fotovoltaikou na klíč si elektřinu vyrábíte sami a tu už nikomu neplatíte! Fotovoltaické sestavy s baterií dokáží efektivně napájet rodinný dům i v době výpadku proudu. Vaše domácnost je tak chráněna i proti blackoutu.

Chci vlastní střešní elektrárnu s baterií

Nevíte si rady s výběrem nejvhodnější sestavy? Vyplňte formulář a náš obchodní zástupce s vámi vybere nejlepší řešení pro váš dům.

Vybíráme nejlepší komponenty na trhu

Fotovoltaická elektrárna na dosah vašemu domovu

Fotovoltaika je nesmírně atraktivní odvětví, které se neustále vyvíjí. Technologické společnosti přinášejí na trh několikrát do roka nové produkty a inovované technologie.

V SEFY držíme krok s dobou. Fotovoltaické elektrárny navrhujeme s ohledem na nejnovější trendy a pravidelně upravujeme naše sestavy tak, abychom mohli našim zákazníkům vždy nabídnout nejlepší možné řešení, které je aktuálně na trhu k dostání.

Roční úspora za elektřinu? ⚡ Klidně i 50 %!

0%

Věděli jste, že fotovoltaická elektrárna může uspořit klidně i 50 % vašich ročních nákladů na elektřinu? Výjimkou nejsou ani vyšší úspory! 

Střídače GoodWe

Vysoce účinné hybridní střídače od společnosti GoodWe patří k nejpoužívanějším střídačům na trhu. V kombinaci s fotovoltaikou se jedná o osvědčený tandem, který splňuje vysoké nároky i v komerční sféře.

Zákazníci z řad majitelů rodinných domů oceňují tichý provoz i atraktivní design.

Solární panely Canadian Solar

Solární panely Canadian Solar disponují výkonem až 585 kWp. Značka funguje bezmála 20 let a za tu dobu se stala osvědčeným producentem zásobující celý svět.

Baterie GS Energy Titan HV

Nový typ baterií GS Energy Titan HV představuje vysokonapěťové modulární bateriové úložiště. Jednotlivé 3.74 kWh moduly lze sériově rozšířit až na 5 baterií s kapacitou 18.7 kWh.

Technologie LiFePO4 je zárukou nejmodernějšího přístupu k výrobě spolehlivého úložiště. Robustní životnost více než 5500 cyklů s 10 letou záruční lhůtou představuje bezproblémový chod po dlouhé roky.

A-Z CHARGER Crystal

Dobíjecí stanice A-Z CHARGER Crystal

Možnost nabíjení elektromobilu z fotovoltaiky je v dnešní době velké téma. Nabíjecí stanice A-Z CHARGER Crystal vyvinutá a vyrobená v České republice s dynamickým load balancerem a nastavitelným výkonem je ideálním partnerem pro spolehlivé nabíjení elektromobilu.

Optimalizace nabíjení elektromobilu je konfigurovatelná na základě přebytků vyrobených fotovoltaickou elektrárnou, dle časových oken nebo dle HDO.

Pokud vlastníte elektromobil nebo plánujete-li jeho koupi, fotovoltaické elektrárny s dobíjecí stanicí pro elektromobily vám pomohou snížit náklady i za osobní přepravu!

Baterie Pylontech

Baterie Pylontech  (Pylontech Force H2, Pylontech H48050, Pylontech US3000C) jsou založeny na lithium-železo-fosfátové technologii (LiFePO4), která je v současnosti velmi perspektivní.

Životnost udávaná výrobcem se pohybuje v rozsahu minimálně 15 let nebo 4500 cyklů, přičemž částečné vybíjení/nabíjení nemá na jejich životnost negativní vliv.

Princip

Jak fungují fotovoltaické elektrárny s bateriovým úložištěm?

Fotovoltaické elektrárny nejsou jen solární panely. Fotovoltaické elektrárny (zkráceně FVE) se skládají ze solárních panelů, střídačů, často baterií, rozváděčů a konstrukčních prvků sloužících k upevnění solárních panelů na střechu.

Solární panely

Solární panely jsou nejdůležitější částí celého díla. Sluneční svit dopadající na povrch solárních panelů je přeměněn na stejnosměrné elektrické napětí, čímž vzniká elektrická energie.

Přeměna energie

Stejnosměrné elektrické napětí je přivedeno do měniče (střídače), kde dochází k přeměně na napětí střídavé. Elektřinu už můžete využít k okamžité spotřebě ve Vaší domácnosti.

Inteligentní regulace

Pokud vyráběnou elektřinu v domácnosti aktuálně nedokážete spotřebovat, regulační systém tento stav detekuje a vyrobené přebytky energie prostřednictvím AZrouteru směřuje k hospodárnému ohřevu teplé užitkové vody (TUV), případně pro ohřev vody v bazénu apod. Další možností je vyrobenou energii směřovat do baterií či jako kombinace obojího – do baterií i TUV.

Fotovoltaické elektrárny s akumulací do baterie jsou schopny spolehlivě zásobovat Vaši domácnost i v době, kdy slunce nesvítí a vaše elektrárna nevyrábí. Bateriové systémy chrání vaši domácnost i před blackoutem.

Energetická nezávistost

Díky promyšlenému systému akumulace nespotřebované elektrické energie minimalizujete odběr energie z distribuční sítě! Ve výsledku se rapidně snižují vaše výdaje za elektřinu!

Elektřinu, kterou si sami vyrobíte a spotřebujete, už nikomu neplatíte!

Dotace na fotovoltaiku s novým dotačním programe Nová zelená úsporám 2030

Proces získání dotace je snadný

Od podzimu 2021 platí nová pravidla pro získání dotací. Výroba vlastní elektřiny prostřednictvím fotovoltaické elektrárny bude s novými podmínkami dotačního programu Nová zelená úsporám 2030 ještě výhodnější. Nepropásněte příležitost získat maximální dotaci na Vaši elektrárnu.

Výše dotace až 60 % ceny​

Fotovoltaické elektrárny navrhujeme tak, abyste dosáhli na dotaci v maximální výši. Z celkové realizační ceny můžete ušetřit až 60 % díky dotaci.​

Získejte až 205 000 Kč

S dotacemi Nová zelená úsporám 2030 získáte až 205 000 Kč od státu. V Karlovarském, Ústeckém a Moravskoslezském kraji je dotace ještě navýšena o 10 %!

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz
Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.