Fotovoltaická elektrárna 10 kWp

Fotovoltaická elektrárna 10 kWp

Fotovoltaické elektrárny s výkonem 10 kWp a bateriovým úložištěm patří k nejčastěji instalovaným konfiguracím FVE, které v SEFY realizujeme napříč Českou republikou

Díky výhodným dotacím na fotovoltaiku Nová zelená úsporám jsou v dnešní době FVE o výkonu 10 kWp řešením, kterému se dostává nejvyšší možná dotační podpora.

Jaké parametry mají elektráry s touto konfigurací a kolik můžete za energie ušetřit i Vy?

Dotaci vyřídíme za Vás

Sleva díky dotacím
60 % z ceny

Naši zákazníci nás doporučují ⭐⭐⭐⭐⭐

Jsme nejlépe hodnocená instalační firma na recenzním serveru RefSite!

Proč zvolit FVE 10 kWp?

Dotace na fotovoltaiku jsou efektivním nástrojem, který pomáhá s transformací energetiky směrem k udržitelné budoucnosti celé Evropy. Dnes už všichni víme, že závislost na fosilních palivech není cesta.

Dotační program Nová zelená úsporám se vztahuje na fotovoltaické elektrárny o instalovaném výkonu do 10 kWp. Na elektrárny s větším výkonem už příspěvek nedostanete. Podpora se vztahuje i na bateriové úložiště s minimálním poměrem k výkonu elektrárny 1:1 a maximálním 1:2. Maximální dotaci od státu tak lze získat na fotovoltaickou elektrárnu 10 kWp a bateriové úložiště 20 kWh.

Pozn.: Další dotaci 30.000 Kč lze také získat na pořízení nabíjecí stanice na elektromobil (wallbox).

Předpokládaná roční výroba se u fotovoltaických elektráren 10 kWp pohybuje v okolo 10 MWh energie.

V kombinaci s regulací A-Z ROUTER lze jednoduše nastavit směřování přebytků vyrobené elektrické energie, které v domácnosti nespotřebujete a které už vaše bateriové úložiště nepojme (je-li plně nabito) k ohřevu teplé užitkové vody. Dosáhnete tak zajímavých úspor i za ohřev vody v bojleru!

Nejenže vám elektrárna vyrobí dostatek energie pro provoz domácnosti i v době, kdy slunce nesvítí díky akumulaci do baterie. Vzhledem k robustní velikosti elektrárny si lze zajistit i hospodárný ohřev vody z fotovoltaiky!

Oblíbenou kombinaci, kterou naši zákazníci preferují, je fotovoltaická elektrárna s baterií s nabíjecí stanicí pro elektromobily.

Nabíjení elektromobilu z fotovoltaiky je v případě robustních elektráren o výkonu 10 kWp skvělým řešením, díky kterému si do jisté míry můžete zásadně zlevnit i osobní automobilovou přepravu.

Situace, kdy Vaše elektrárna vyrábí více elektřiny, než kolik vaše domácnost spotřebuje, lze snadno nastavit směřování energie k uložení do baterie vašeho elektromobilu. Můžete tak velmi snadno nabíjen svůj elektromobil ze slunce a získat tak možnost jezdit opravdu jen na slunce.

Není to skvělá myšlenka?

Využijete-li maximální možnou výši dotace, kterou získáte právně na elektrárnu s výkonem 10 kWp a bateriovým úložištěm s dvojnásobnou kapacitou výkonu elektrárny, máte v ruce skvělý nástroj v boji s inflací.

Díky nově schválené novele energetického zákona je od roku 2023 možné provozovat fotovoltaickou elektrárnu se spotřebním i výrobním EANem! Co to pro nás znamená?

Zažádáte-li si o výrobní EAN, máte možnost uzavřít výhodnou smlouvu o prodeji elektřiny s kterýmkoliv dodavatelem, aniž byste se museli stávat podnikateli v energetice.

Prodávejte elektřinu když ji nepotřebujete nebo když je to pro vás maximálně výhodné dle spotového ceníku.

Střecha s fotovoltaickými panely výkon 10 kWp

Fotovoltaická elektrárna 10 kWp, cena

Aktuální ceník 04/2024

Podívejte se na aktuální ceník našich elektráren a vyberte si tu, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Naši obchodní zástupci vám doporučí ideální řešení pro vaše potřeby.

Reference

Doporučení spokojených zákazníků

  S přístupem společnosti SEFY jsem byl velmi spokojen. Veškeré kroky mi odborníci ze SEFY předem vysvětlili, cena celého díla byla příznivá a celkově hodnotím spolupráci velmi pozitivně. Společnost SEFY doporučuji i ostatním.

  Tomáš Kaláb

  Realizace poblíž Jihlavy

   Jak bych hodnotil spolupráci se společností SEFY? Od samotného počátku jednání s jednateli, obchodníky a následně i realizačním týmem jsem nadmíru spokojen, protože velmi profesionální a zároveň laskavý a lidský přístup mi jako laikovi pomohl k rychlému zorientování se v problematice FVE, o které vím jen něco málo z článků novin. Samotná realizace trvala v součtu necelé dva dny a technici našli na místě samotné realizace to nejcitlivější možné řešení, co se rozvodů kabelů a lišt týká. Takže co se týče mých referencí mohu říct, že velmi rád budu tuto společnost doporučovat všem, kteří budou chtít znát moji zkušenost.

   Zákazník z Berounska

   Realizace poblíž Hořovic

    S montáží FVE jsme velice spokojení. Realizace trvala pouhé dva dny. Velice si vážíme také toho, že firma s námi aktivně komunikovala i po realizaci a zaplacení celého projektu, když jsme potřebovali dovysvětlit některé body ohledně nastavení online aplikace.

    Zákazník ze Středočeského kraje

    Realizace v okrese Beroun

     Firmu SEFY jsem s poptávkou oslovil po shlédnutí jejich reklamy na sociální síti, jelikož jsem v minulosti vážně uvažoval o FVE pro náš rodinný dům. Jejich cenová nabídka byla oproti "velkým hráčům" na CZ trhu zajímavá, poradenství bylo velmi detailní a ochota zodpovědět každý můj dotaz mě přesvědčila o jejich praktických zkušenostech. Dodrželi vše, co slíbili - do 4 týdnů byla FVE od SEFY zrealizována k mojí plné spokojenosti, včetně bateriového úložiště. Firmu SEFY tímto mohu opravdu vřele doporučit dalším zákazníkům.

     Aleš, zákazník z Berounska

     Realizace poblíž Cerhovic

     Podívejte se na ukázky našich instalací elektráren o výkonu 10 kWp

     Modelové fotovoltaické elektrárny 10 kWp

     Fotovoltaická elektrárna 9,99 kWp ⚡ s baterií 10,65 kWh ? a nabíječkou na elektromobil, Olomouc

     Fotovoltaická elektrárna na klíč o výkonu 9,99 kWp byla instalovaná …

     Fotovoltaická elektrárna 9,9 kWp ⚡ s baterií 18,5 kWh ? okres Přerov

     Fotovoltaická elektrárna na klíč o celkovém výkonu 9,9 kWp byla …

     Fotovoltaická elektrárna o výkonu 9,9 kWp⚡, baterie SYL s kapacitou 14,8 kWh?okolí Písku

     Fotovoltaická elektrárna o výkonu 9,9 kWp realizována v Jihočeském kraji …

     Bezriziková fotovoltaika od nejlépe hodnocení firmy v oboru za rok 2023 ⭐⭐⭐⭐⭐

     Získejte nezávaznou nabídku zdarma a konzultaci s naším odborníkem

     Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

     Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

     Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
     Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů
     Fotovoltaická elektrárna 10 kWp

     Proč jít do toho s námi?

     Zkušenosti přes 10 let v energetice a vlastní vývoj v České republice

     Instalací solárních panelů naše práce nekončí. Součástí našich služeb je komplexní úprava elektroinstalace, připojení zdroje k distribuční síti, vyřízení veškerých administrativních kroků a jednání s úřady a distribučními společnosti a samozřejmě také vyřízení dotace, která pak srazí cenu celkového díla až o 60 %.

     Celý obor fotovoltaiky chápeme jako cestu efektivního využívání energetických zdrojů.

     Hospodárné nakládání s energií má obrovský smysl pro celou naši společnost, začít se ovšem musí u jednotlivců, ideálně v domácnosti každého z nás.

     Vyvíjíme špičkovou regulaci evropských parametrů

     Regulace A-Z ROUTER SMART

     SEFY Czech Republic s.r.o. je úzce provázána se sesterskou společností A-Z TRADERS s.r.o., která je dnes partnerem pro fotovoltaický průmysl v České republice. Jsme hrdým dodavatelem rozváděčů a regulační techniky pro více než polovinu trhu!

     V instalacích fotovoltaiky je dnes standard využívat regulaci A-Z ROUTER, kterou A-Z TRADERS vyvíjí. V čem spočívá její kouzlo?

     Energetické přebytky, které ve své domácnosti nespotřebujete, lze hospodárně směřovat primárně k dobíjení baterií ve vaší domácnosti a sekundárně k ohřevu vody v bojleru. To vše automaticky, efektivně a ekologicky!

     A-Z ROUTER SMART