fbpx

Solární elektrárna

Solární elektrárna s vlastním bateriovým úložištěm patří k nejoblíbenějším způsobům, jak si rapidně snížit náklady na elektřinu pro svou domácnost. V SEFY realizujeme solární fotovoltaické elektrárny na klíč napříč Českou republikou

Díky výhodným dotacím na fotovoltaiku Nová zelená úsporám jsou v dnešní době solární elektrárny ekologickým řešením, kterému se dostává velmi výhodná dotační podpora.

Zajímá vás, jaké řešení je vhodné pro Vaši nemovitost a na kolik vás vyjde? Zašlete nám nezávaznou poptávku!

Dotaci vyřídíme za Vás

Sleva díky dotacím
60 % z ceny

Naši zákazníci nás doporučují ⭐⭐⭐⭐⭐

Jsme nejlépe hodnocená instalační firma na recenzním serveru RefSite!

Solární elektrárna se vyplatí i vám

Solární elektrárna umožňuje vyrábět vlastní elektrickou energii ze slunečního záření. Tím se snižují náklady na elektřinu z distribuční sítě, což může představovat značnou úsporu na vaší elektřině dlouhodobě.

Zároveň dochází ke snížení závislosti na energetických dodavatelích. Vlastní solární elektrárna vám umožňuje být nezávislým na tradičních energetických společnostech. Můžete vyrábět svou vlastní elektřinu a snižovat závislost na fosilních palivech.

Oblíbenou kombinaci, kterou naši zákazníci preferují, je fotovoltaická elektrárna s baterií s nabíjecí stanicí pro elektromobily.

Nabíjení elektromobilu z fotovoltaiky je v případě robustních elektráren skvělým řešením, díky kterému si do jisté míry můžete zásadně zlevnit i osobní automobilovou přepravu.

Situace, kdy Vaše elektrárna vyrábí více elektřiny, než kolik vaše domácnost spotřebuje, lze snadno nastavit směřování energie k uložení do baterie vašeho elektromobilu. Můžete tak velmi snadno nabíjen svůj elektromobil ze slunce a získat tak možnost jezdit opravdu jen na slunce.

Není to skvělá myšlenka?

Solární panely mají dlouhou životnost, obvykle přes 25 let, a vyžadují minimální údržbu. Navíc instalací solárních panelů na váš rodinný dům se zvyšuje hodnota nemovitosti.

Dotace na fotovoltaiku jsou efektivním nástrojem, který pomáhá s transformací energetiky směrem k udržitelné budoucnosti celé Evropy. Dnes už všichni víme, že závislost na fosilních palivech není cesta.

Dotační program Nová zelená úsporám se vztahuje na fotovoltaické elektrárny o instalovaném výkonu do 10 kWp. Na elektrárny s větším výkonem už příspěvek nedostanete. Podpora se vztahuje i na bateriové úložiště s minimálním poměrem k výkonu elektrárny 1:1 a maximálním 1:2. Maximální dotaci od státu tak lze získat na fotovoltaickou elektrárnu 10 kWp a bateriové úložiště 20 kWh.

Pozn.: Další dotaci 30.000 Kč lze také získat na pořízení nabíjecí stanice na elektromobil (wallbox).

Solární elektrárna

Solární elektrárna vs. fotovoltaická elektrárna

Podívejte se na ukázky našich instalací elektráren

Jak vypadá solární elektrárna nainstalovaná od SEFY?

Olomoucký kraj

Fotovoltaická elektrárna 9,99 kWp ⚡ s baterií 10,65 kWh ? a nabíječkou na elektromobil, Olomouc

Fotovoltaická elektrárna na klíč o výkonu 9,99 kWp byla instalovaná poblíž Olomouce. Instalace čítala 27 fotovoltaických panelů značky AEG o jmenovitém výkonu 370 Wp. Výkon …

Zobrazit detail →
Olomoucký kraj

Fotovoltaická elektrárna 9,9 kWp ⚡ s baterií 18,5 kWh ? okres Přerov

Fotovoltaická elektrárna na klíč o celkovém výkonu 9,9 kWp byla realizována v září 2021 v Olomouckém kraji v okrese Přerov. Instalace čítala 22 solárních panelů …

Zobrazit detail →
Jihočeský kraj

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 9,9 kWp⚡, baterie SYL s kapacitou 14,8 kWh?okolí Písku

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 9,9 kWp realizována v Jihočeském kraji poblíž města Písek je tvořena 22 solárními panely značky Canadian Solar 450 Wp. Přebytky vyrobené …

Zobrazit detail →
Solární elektrárna, pohled na solární panely

Proč jít do toho s námi?

Zkušenosti přes 10 let v energetice a vlastní vývoj v České republice

Instalací solárních panelů naše práce nekončí. Součástí našich služeb je komplexní úprava elektroinstalace, připojení zdroje k distribuční síti, vyřízení veškerých administrativních kroků a jednání s úřady a distribučními společnosti a samozřejmě také vyřízení dotace, která pak srazí cenu celkového díla až o 60 %.

Celý obor fotovoltaiky chápeme jako cestu efektivního využívání energetických zdrojů.

Hospodárné nakládání s energií má obrovský smysl pro celou naši společnost, začít se ovšem musí u jednotlivců, ideálně v domácnosti každého z nás.

Vyvíjíme špičkovou regulaci evropských parametrů

Regulace A-Z ROUTER SMART

SEFY Czech Republic s.r.o. je úzce provázána se sesterskou společností A-Z TRADERS s.r.o., která je dnes partnerem pro fotovoltaický průmysl v České republice. Jsme hrdým dodavatelem rozváděčů a regulační techniky pro více než polovinu trhu!

V instalacích fotovoltaiky je dnes standard využívat regulaci A-Z ROUTER, kterou A-Z TRADERS vyvíjí. V čem spočívá její kouzlo?

Energetické přebytky, které ve své domácnosti nespotřebujete, lze hospodárně směřovat primárně k dobíjení baterií ve vaší domácnosti a sekundárně k ohřevu vody v bojleru. To vše automaticky, efektivně a ekologicky!

A-Z ROUTER SMART

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

O nás

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz
Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.