fbpx
Fotovoltaická elektrárna 10 kWp

Solární panely od SEFY

Solární panely (resp. fotovoltaické panely) umožňují výrobu vlastní elektřiny ze slunce, což může snížit vaše měsíční náklady na elektřinu a může dokonce vést k úplné nezávislosti na dodavateli elektřiny.

Díky návratnosti od 6 do 10 let tak hovoříme o ekologicky i ekonomicky výhodném řešení, které je vhodné téměř pro každou domácnost.

Proč do toho jít? Solární energie je čistý a obnovitelný zdroj energie, který má minimální dopad na životní prostředí. Pokud jste zároveň zodpovědní a ekologicky smýšlející lidé, instalace solárních panelů na dům je dobrý způsob, jak snížit svou uhlíkovou stopu a vymanit se ze závislosti na elektřině vyrobené spalováním fosilních paliv.

Dotaci vyřídíme za Vás

Sleva díky dotacím
60 % z ceny

Naši zákazníci nás doporučují ⭐⭐⭐⭐⭐

Jsme nejlépe hodnocená instalační firma na recenzním serveru RefSite!

Solární panely na domě nabízí řadu výhod

Prvním a pro řadu lidí nejdůležitějším hlediskem je rapidní snížení nákladů za elektřinu. Se solárními panely si váš dům vyrábí vlastní elektřinu ze slunce, kterou vám už nikdo nikdy nezdraží.

Od jara do podzimu je reálné vyrábět klidně i 80 % potřeby elektrické energie čistě ze slunce díky solárním panelům, takže cena, kterou budete platit za elektřinu, půjde strmě dolů. Vaše měsíční náklady na elektřinu a mohou dokonce vést k úplné nezávislosti na dodavateli elektřiny.

Solární energie je čistý a obnovitelný zdroj energie, který má minimální dopad na životní prostředí. Pokud jste zároveň zodpovědní a ekologicky smýšlející lidé, instalace solárních panelů může být dobrý způsob, jak snížit svou uhlíkovou stopu.

Pokud plánujete prodat svůj dům v budoucnu, instalace solárních panelů může zvýšit hodnotu vaší nemovitosti a pomoci vám rychlejšímu prodeji.

Mnoho kupujících je dnes velmi citlivých na energetickou účinnost domů a hledají domy s nízkými provozními náklady. A i zde hrají solární panely zásadní roli.

Díky výhodným dotacím Nová zelená úsporám lze získat na instalaci, montáž a zprovoznění fotovoltaické elektrárny dotaci, která hradí až 60 % celkové ceny.

Solární panely jsou jen součástí celého díla, které se neobejde bez střídače, elektroinstalace, specifických rozváděčů a v dnešní době také akumulačních baterií.

Střecha s fotovoltaickými panely výkon 10 kWp

Nejsou panely jako panely

Podívejte se na ukázky našich elektráren

Solární panely jsou důležitým prvkem moderních domácností

Olomoucký kraj

Fotovoltaická elektrárna 9,99 kWp ⚡ s baterií 10,65 kWh ? a nabíječkou na elektromobil, Olomouc

Fotovoltaická elektrárna na klíč o výkonu 9,99 kWp byla instalovaná poblíž Olomouce. Instalace čítala 27 fotovoltaických panelů značky AEG o jmenovitém výkonu 370 Wp. Výkon …

Zobrazit detail →
Olomoucký kraj

Fotovoltaická elektrárna 9,9 kWp ⚡ s baterií 18,5 kWh ? okres Přerov

Fotovoltaická elektrárna na klíč o celkovém výkonu 9,9 kWp byla realizována v září 2021 v Olomouckém kraji v okrese Přerov. Instalace čítala 22 solárních panelů …

Zobrazit detail →
Jihočeský kraj

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 9,9 kWp⚡, baterie SYL s kapacitou 14,8 kWh?okolí Písku

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 9,9 kWp realizována v Jihočeském kraji poblíž města Písek je tvořena 22 solárními panely značky Canadian Solar 450 Wp. Přebytky vyrobené …

Zobrazit detail →
Fotovoltaická elektrárna 10 kWp

Proč jít do toho s námi?

Zkušenosti přes 10 let v energetice a vlastní vývoj v České republice

Instalací solárních panelů naše práce nekončí. Součástí našich služeb je komplexní úprava elektroinstalace, připojení zdroje k distribuční síti, vyřízení veškerých administrativních kroků a jednání s úřady a distribučními společnosti a samozřejmě také vyřízení dotace, která pak srazí cenu celkového díla až o 60 %.

Celý obor fotovoltaiky chápeme jako cestu efektivního využívání energetických zdrojů.

Hospodárné nakládání s energií má obrovský smysl pro celou naši společnost, začít se ovšem musí u jednotlivců, ideálně v domácnosti každého z nás.

Vyvíjíme špičkovou regulaci evropských parametrů

Regulace A-Z ROUTER SMART

SEFY Czech Republic s.r.o. je úzce provázána se sesterskou společností A-Z TRADERS s.r.o., která je dnes partnerem pro fotovoltaický průmysl v České republice. Jsme hrdým dodavatelem rozváděčů a regulační techniky pro více než polovinu trhu!

V instalacích fotovoltaiky je dnes standard využívat regulaci A-Z ROUTER, kterou A-Z TRADERS vyvíjí. V čem spočívá její kouzlo?

Energetické přebytky, které ve své domácnosti nespotřebujete, lze hospodárně směřovat primárně k dobíjení baterií ve vaší domácnosti a sekundárně k ohřevu vody v bojleru. To vše automaticky, efektivně a ekologicky!

A-Z ROUTER SMART

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

O nás

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz
Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.