fbpx

Fotovoltaická elektrárna 9,99 kWp ⚡ s baterií 10,65 kWh ? a nabíječkou na elektromobil, Olomouc

Fotovoltaická elektrárna na klíč o výkonu 9,99 kWp byla instalovaná poblíž Olomouce. Instalace čítala 27 fotovoltaických panelů značky AEG o jmenovitém výkonu 370 Wp. Výkon elektrárny tak přesně spadá do hranice fotovoltaická elektrárna 10 kWp, kdy je možné se současnou legislativou poskytnout maximální dotaci k instalaci domácí fotovoltaické elektrárny bez nutnosti elektrárnu provozovat s licencí.

Součástí instalace byla příprava projektu fotovoltaické elektrárny, kompletní příprava podkladů k podání žádosti o připojení výrobny elektřiny k distribuční soustavě a samozřejmě dodávka, instalace, testování a příprava k provozu včetně elektrotechnické revize.

Elektřina vyráběná fotovoltaickými panely je v okamžiku výroby přímo spotřebována v domácnosti. Vyrobené, ale nespotřebované přebytky jsou hospodárně směřovány prostřednictvím inteligentní regulace AZrouter SMART do bateriového úložiště. Je-li bateriové úložiště zcela nabito, jsou další případné přebytky směřovány sekundárně do ohřevu vody v bojleru.

Díky instalované elektro nabíjecí stanici (wallboxu) AZcharger Crystal je možné sluneční energii dále směřovat i k dobíjení elektromobilu, čímž má majitel nemovitosti možnost optimalizovat energii vyráběnou z fotovoltaiky na skutečné maximum. Nejenže je elektrárna zdrojem navždy levné energie pro domácnost. Díky vlastnímu wallboxu lze velmi levně „živit“ i elektromobil a snížit si tak cenu za osobní přepravu na skutečné minimum.

Komponenty instalované FVE

Součástí ceny díla

Záruka

Chcete i vy získat vlastní levný zdroj elektřiny pro svou nemovitost?
Zašlete nám nezávaznou poptávku!

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz
Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.