fbpx

Slunce. Váš distributor energie

Nekonečný zdroj energie, díky kterému trh se solárními elektrárnami (FVE) neustále vzkvétá. Otázkou zní, proč byste se měli přidat k lidem investujícím právě do této technologie?

Rozhodujícím faktorem je, že každé ráno začne pracovat a vy nemusíte dělat vůbec nic. Jednoduše řečeno: solární elektrárna přemění sluneční svit na elektřinu, se kterou získáte vlastní zdroj energie pro vaše domácí spotřebiče a pokud nejste schopni využít všechnu vyrobenou energii, lze ji uložit do TUV nebo baterií pro pozdější použití.

technického hlediska se FVE skládá z fotovoltaických panelů, střídače, rozváděčů a regulace, která směřuje vyrobenou elektřinu do TUV nebo baterií, případně do obou zařízení.

Administrativa vás také nemine

Oficiální spuštění elektrárny podléhá souhlasu místního distributora elektřiny, který vám sdělí, zdali je síť dostatečně dimenzovaná pro připojení FVE. V případě, že nezažádáte o souhlas s připojením do DS (distribuční síť) a FVE i přesto uvedete do provozu, hrozí vám možné sankce.

Doporučujeme využít bonus v podobě dotačního titulu Nová Zelená Úsporám, díky čemuž zkrátíte návratnost investice téměř na polovinu.

Koho oslovit pro realizaci FVE?

Na trhu je nespočet firem nabízející instalaci solárních elektráren. Jaká forma spolupráce bude vyhovovat právě vám?

Klienti, co si rádi připlatí za komfort a nechtějí mít starosti s pořízením elektrárny doporučujeme vybrat firmu, která zajišťuje instalaci FVE na klíč.

V opačném případě vyhledejte firmu, co vám poskytne technickou a administrativní podporu pouze v takové míře, v jaké budete chtít. Díky této variabilitě ušetříte vstupní náklady v řádech procent na té samé sestavě u dvou rozdílných firem, a to jen díky tomu, že si zajistíte část administrativních a technických prací samostatně.

Další příspěvky
S fotovoltaikou můžete ušetřit i Vy

Navrhneme Vám optimální řešení, díky kterému využijete maximum elektřinu ze slunce. Snižte si náklady za elektřinu jednou pro vždy.

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz
Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.