fbpx

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 9,9 kWp⚡+ baterie SYL s kapacitou 11,1 kWh?okres Strakonice

Fotovoltaická elektrárna na klíč o výkonu 9,9 kWp realizována v Jihočeském kraji v okrese Strakonice je tvořena 22 solárními panely značky Canadian Solar o jmenovitém výkonu 450 Wp. Přebytky vyrobené elektrárnou jsou směřovány primárně do bateriového úložiště tvořeného třemi jednotkami baterií HV SYL s celkovou kapacitou 11,1 kWh. Očekávaný roční výnos takto nakonfigurované fotovoltaické elektrárny je až 9 MWh.

Součástí instalace díla je také regulace do teplé užitkové vody (TUV), která je realizována díky inteligentnímu regulátoru A-Zrouter SMART. Vyrobené přebytky elektřiny jsou primárně ukládány do bateriového úložiště o kapacitě 11,1 kWh a až v případě plného dobití jsou přebytky energie dále směřovány k ohřevu vody v bojleru, čímž je dosaženo minimalizace přetoků energie do distribuční soustavy a tedy maximálního využití energie v rámci nemovitosti.

Komponenty instalované FVE

Součástí ceny díla

Záruka

Chcete i vy získat vlastní levný zdroj elektřiny pro svou nemovitost?
Zašlete nám nezávaznou poptávku!

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz
Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.