fbpx

Fotovoltaická elektrárna 7,28 kWp, s baterií 11,22 kWh, Praha-východ

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 7,28 kWp byla instalovaná v obci Květnice v okrese Praha-východ. Nová zástavba rodinných domů má skvělý potenciál k energetické soběstačnosti díky vlastní fotovoltaice. A toho využil náš zákazník, který si od nás objednal fotovoltaickou elektrárnu na klíč. Ta čítala 14 fotovoltaických panelů značky Canadian Solar o jmenovitém výkonu 455 Wp.

Přebytky energie, které nejsou v domácnosti okamžitě spotřebovány, jsou hospodárně směřovány k uskladnění do bateriového úložiště o celkové kapacitě 11,22 kWh. Akumulace do baterie je tvořena třemi jednotkami baterií GS Energy Titan HV, se kterými máme skvělé zkušenosti.

V případě, že dojde k výpadku elektřiny v síti, je díky této elektrárně celý dům přepnut na back-up a celá spotřeba domácnosti je v takovém případě hrazena z bateriového úložiště.

Součástí instalace je také dobíjecí stanice pro elektromobily A-Z CHARGER Cube, kterou vyvíjí naše sesterská společnost A-Z TRADERS. Tato moderní nabíjecí stanice má špičkové parametry a zajišťuje tak pohodlné, rychlé a bezpečné nabíjení vozidla.

Tip: Přečtěte si náš starší článek Nabíjení elektromobilu z fotovoltaiky a zjistěte, jak můžete s fotovoltaikou a dobíjecí stanicí efektivně jezdit jen na sluneční pohon!

V rámci instalace řešíme pro zákazníka také nejlevnější a nejefektivnější způsob ohřevu vody. Díky regulaci A-Z ROUTER Smart, za jejímž vývojem opět stojí naše sesterská společnost A-Z TRADERS, jsou přebytky nespotřebované energie vyrobené z FVE směřovány k akumulaci do ohřevu vody v bojleru. Fotovoltaická elektrárna tak slouží jako efektivní zdroj elektřiny pro celou domácnost a nejen to – slouží také jako médium pro ohřev vody v bojleru i jako zdroj „paliva“ pro elektromobil.

Komponenty instalované FVE

Součástí ceny díla

Záruka

Chcete i vy získat vlastní levný zdroj elektřiny pro svou nemovitost?
Zašlete nám nezávaznou poptávku!

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz
Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.