fbpx

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 5,4 kWp⚡+ baterie Pylontech s kapacitou 7,1 kWh?Praha-východ

V menší obci několik kilometrů za Prahou v okrese Praha-východ jsme měli příležitost instalovat fotovoltaickou elektrárnu o výkonu 5,4 kWp. Majitel nemovitosti dostal od našeho spokojeného zákazníka doporučení právě na nás (za což velmi děkujeme!).

20 srpna 2021 jsme si dali osobní schůzku, kde jsme zákazníkovi vysvětlili přínosy, doporučili optimální řešení a obhlídli místo realizace. O 4 dny později jsme zákazníkovi odeslali nabídku na vlastní fotovoltaickou elektrárnu na klíč. K podpisu smlouvy došlo 3. září 2021 a k předání díla pak 18. října 2021.

Součástí fotovoltaické elektrárny je i akumulace přebytků vyrobené elektřiny do baterií, což je efektivní způsob, jak uchovat energii v době, kdy elektrárna vyrábí víc, než kolik domácnost spotřebovává. Naakumulovanou energii pak systém využívá v momentě, kdy elektrárna nevyrábí a domácnost elektřinu naopak potřebuje.

Komponenty instalované FVE

Součástí ceny díla

Záruka

Chcete i vy získat vlastní levný zdroj elektřiny pro svou nemovitost?
Zašlete nám nezávaznou poptávku!

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz
Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.