fbpx

Fotovoltaická elektrárna 9 kWp⚡s baterií 11,1 kWh?Plzeň

Fotovoltaická elektrárna na klíč o výkonu 9 kWp realizována v Plzeňském kraji – jen pár kilometrů za Plzní – je tvořena 20 solárními panely Canadian Solar o jmenovitém výkonu 450 Wp. Přebytky vyrobené energie jsou směřovány primárně do bateriového úložiště tvořeného třemi jednotkami baterie HV SYL s celkovou kapacitou 11,1 kWh. Očekávaný roční výnos takto nakonfigurované fotovoltaické elektrárny je až 9 MWh.

Sestava byla navržena tak, aby splňovala podmínky dotačního programu Nová zelená úsporám na fotovoltaiku. Smlouva se společností SEFY byla podepsána 21. 10. 2021 a k samotnému předání díla došlo v lednu 2022.

Součástí instalace díla je také regulace do teplé užitkové vody (TUV), která je realizována díky inteligentnímu regulátoru A-Zrouter SMART. Vyrobené přebytky elektřiny jsou primárně ukládány do baterií a v případě jejich plného dobití jsou přebytky dále směřovány k ohřevu teplé užitkové vody v bojleru. Jako vždy je cílem maximalizovat užitek z vyrobené energie ze slunce.

Komponenty instalované FVE

Součástí ceny díla

Záruka

Chcete i vy získat vlastní levný zdroj elektřiny pro svou nemovitost?
Zašlete nám nezávaznou poptávku!

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz
Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.