fbpx

Fotovoltaická elektrárna 7,2 kWp ⚡ s baterií 11,1 kWh ? Olomouc

Fotovoltaická elektrárna na klíč o celkovém výkonu 7,2 kWp byla realizována v listopadu 2021 v zástavbě rodinných domů nedaleko Olomouce. K podpisu smlouvy se společností SEFY došlo počátkem října 2021 a samotná realizace a předání díla proběhla v druhé polovině listopadu. Zákazník tak nedlouho po podepsání smlouvy může začít vyrábět vlastní ekologicky vyrobenou elektřiny bez znečisťujících emisí.

Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč čítala 16 solárních panelů značky Canadian Solar o jmenovitém výkonu 450 Wp. Přebytky vyrobené, ale nespotřebované energie, jsou směřovány do bateriového úložiště tvořeného třemi jednotkami baterií HV SYL o jmenovité kapacitě 3,7 kWh. Celková kapacita úložiště je 11,1 kWh.

Nespotřebované přebytky vyrobené energie jsou směřovány v případě plného nabití baterií také do ohřevu TUV, což je zrealizováno díky inteligentní regulaci AZrouter.

Komponenty instalované FVE

Součástí ceny díla

Záruka

Chcete i vy získat vlastní levný zdroj elektřiny pro svou nemovitost?
Zašlete nám nezávaznou poptávku!

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz
Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.