fbpx

Fotovoltaická elektrárna 32 kWp, s baterií 21,6 kWh, Lány

Robustní fotovoltaická elektrárna, kterou jsme realizovali pro známou influencerku Nikol Leitgeb, poskytuje luxusní takřka 32 kWp výkon. S bateriovým úložištěm 21,6 kWh je tato konfigurace připravena zajistit spolehlivou zálohu celého domu (back-up) pro případ výpadku elektřiny, což je v lokalitě Lány poměrně časté.

U menších elektráren platí, že se zákazníci mohou spolehnout na spolehlivý zdroj elektřiny od března do listopadu, v případě této instalace o výkonu 32 kWp ale platí, že s takto velkou elektrárnou je zajištěn chod domácnosti na „sluneční energii“ po celý rok. 

Elektrárna, na kterou je spoleh celý rok!

Přebytky energie, které nejsou v domácnosti okamžitě spotřebovány, jsou hospodárně směřovány k uskladnění do bateriového úložiště o celkové kapacitě 21,6 kWh. Akumulace do baterie je tvořena devíti jednotkami baterií Pylontech H48050, se kterými máme skvělé zkušenosti.

V případě, že dojde k výpadku elektřiny v síti, je díky této elektrárně celý dům přepnut na back-up a celá spotřeba domácnosti je v takovém případě hrazena z bateriového úložiště.

Součástí instalace jsou také dobíjecí stanice pro elektromobily A-Z CHARGER Cube, které vyrábíme v Česku prostřednictvím naší sesterská společnosti A-Z TRADERS. Tyto moderní nabíjecí stanice pro elektromobily mají špičkové parametry a zajišťují pohodlné, rychlé a bezpečné nabíjení vozidel.

Tip: Přečtěte si náš starší článek Nabíjení elektromobilu z fotovoltaiky a zjistěte, jak můžete s fotovoltaikou a dobíjecí stanicí efektivně jezdit „zdarma“, jen na sluneční pohon!

Celé řízení energetických toků realizujeme s naší regulací A-Z ROUTER Smart, za jejímž vývojem opět stojí naše sesterská společnost A-Z TRADERS. Díky A-Z ROUTERU vždy víme, kolik elektřiny elektrárna vyrábí ze slunce, jaká je kapacita bateriového úložiště, kolik energie čerpají připojené elektromobily atd. Komplexní zdroj informací v mobilní a webové appce.

Komponenty FVE

Záruka

Součástí ceny díla

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz
Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.