fbpx

Fotovoltaická elektrárna 10,92 kWp, baterie 14,2 kWh, Bělá nad Radbuzou

V lokalitě Bělá nad Radbuzou jsme úspěšně nainstalovali fotovoltaickou elektrárnu s výkonem 10,92 kWp. Elektrárna dosahuje ročního výnosu zhruba 10800 kWh, což zákazníkovi přináší významné úspory na nákladech za elektřinu.

Použité panely jsou značky Canadian Solar, celkem 24 kusů s výkonem 455 Wp. Akumulace energie je zajištěna baterií Pylontech Force H2 s kapacitou 14,2 kWh, rozdělenou do 4 jednotek s kapacitou 3,55 kWh. Tento systém umožňuje ukládat přebytečnou energii pro pozdější využití, čímž se zvyšuje soběstačnost systému. Jako střídač byl pro tuto elektrárnu zvolen GoodWe GW10K-ET

Regulace energie je řízena systémem A-Z ROUTER Smart. Tento důležitý prvek moderních fotovoltaik dokáže optimalizovat využití vyrobené elektrické energie v domácnosti doslova na maximum! V případě kombinace s bojlerem to funguje tak, že v momentě, kdy elektrárna vyrábí více elektřiny, než kolik dokáže domácnost spotřebovat, je tato energie směřována k hospodárnému uskladnění do bateriového úložiště. Je-li bateriové úložiště plné, tyto přebytky jsou dále směřovány k ohřevu vody v bojleru. Tím je dosažena maximalizace využitelnosti energie z fotovoltaiky.

Součástí této instalace je také wallbox Wallbox A-Z CHARGER Cube. Domácnost tak využívá atraktivní možnosti akumulovat přebytky vyrobené, ale nespotřebované energie, k hospodárnému nabíjení automobilu. Díky fotovoltaice tak můžete jezdit svým elektromobilem do jisté míry zdarma - na slunečné energii!

Tato instalace nejen že snižuje náklady na elektřinu, ale také podporuje ekologii využitím obnovitelné energie. Podobné projekty vedou k udržitelnější budoucnosti. Máte-li zájem o podobnou instalaci, kontaktujte nás pro více informací a poradíme vám s nejlepším řešením pro vaše potřeby.

Proč jít do fotovoltaiky se SEFY?

Podívejte se na další naše realizace

Základní info
Použitá technologie
Součástí ceny díla
Záruční podmínky
Klíčové prvky instalace
Hledáte úsporné fotovoltaické řešení pro svůj dům?

Napište na info@sefy.cz, zavolejte na +420 733 148 945 nebo nám rovnou zašlete nezávazně poptávku!

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz
Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.