Post_x3_c

Fotovoltaika hned se třemi dárky!

Nejbezpečnější fotovoltaika na trhu!

Fotovoltaická elektrárna s vlastním bateriovým úložištěm patří k nejoblíbenějším a nejekologičtějším způsobům, jak si snížit náklady na elektřinu pro svou domácnost.

Nyní pro vás máme nabídku na nejbezpečnější fotovoltaiku na trhu!

Ke každé elektrárně nabízíme ZDARMA 2 klíčové bezpečnostní prvky + nabíjecí stanici pro elektromobily:

Platnost této akce již skončila

Tyto produkty pochází od naší sesterské společnosti A-Z TRADERS. A-Z TRADERS je česká vývojová a výrobní společnost, která dodává certifikované produkty pro více než polovinu fotovoltaického trhu v ČR. A-Z TRADERS vyvíjí rozváděče, řešení pro regulaci energie, elektromobilitu a také bezpečnost fotovoltaické instalace.

Dotaci vyřídíme za Vás

Sleva díky dotacím
60 % z ceny

Naši zákazníci nás doporučují ⭐⭐⭐⭐⭐

Jsme nejlépe hodnocená instalační firma na recenzním serveru RefSite!

Bezpečnost na 1. místě!

Odpojovač pod panel A-Z FIRESAFE FS-1 zajistí stav, kdy je na komponentech FVE nulové nebo bezpečné napětí.

Vzhledem k tomu že i při odpojení distribuční soustavy a vypnutí střídače FV panely stále mohou produkovat nebezpečné napětí, je řešením použít tento odpojovač pod panel, který zajistí uvedení do bezpečného stavu.

Vzhledem k normativní povinnosti umisťovat v rámci fotovoltaických instalací svodiče přepětí třídy 1 v blízkosti svodu stringových vodičů do objektu, přicházíme v A-Z TRADERS s novou modelovou řadou SPD jednotek pro montáž na nosnou konstrukci samotných fotovoltaických panelů.

Využijte fotovoltaiku na maximum! K fotovoltaickým elektrárnám dáváme zdarma nabíjecí stanici pro elektromobily A-Z CHARGER CUBE!

A-Z CHARGER CUBER nabízí optimalizaci nabíjení vozidla na základě přebytků energie vyrobené z vaší fotovoltaické elektrárny. Jezdit můžete tak opravdu na čistě sluneční energii!

Dotace na fotovoltaiku jsou efektivním nástrojem, který pomáhá s transformací energetiky směrem k udržitelné budoucnosti celé Evropy. Dnes už všichni víme, že závislost na fosilních palivech není cesta.

Dotační program Nová zelená úsporám se vztahuje na fotovoltaické elektrárny o instalovaném výkonu do 10 kWp. Na elektrárny s větším výkonem už příspěvek nedostanete. Podpora se vztahuje i na bateriové úložiště s minimálním poměrem k výkonu elektrárny 1:1 a maximálním 1:2. Maximální dotaci od státu tak lze získat na fotovoltaickou elektrárnu 10 kWp a bateriové úložiště 20 kWh.

Odborné stanovisko Technické inspekce České republiky (TIČR) hovoří jasně

Aby elektrárna byla bezpečná a vyhovovala normám

„Důležitým a bohužel často opomíjeným bezpečnostním prvkem FVE, je svodič přepětí SPD. Dle ČSN 332000-712 ed.2 a dle vydaného odborného stanoviska Technické Inspekce České Republiky (dále jen TIČR) platí, že SPD svodiče je zapotřebí použít na DC straně co nejblíže u střídačů a dále pak před vstupem do budovy, pokud je vzdálenost mezi vstupem DC kabelu do budovy a měničem větší než 10 metrů. To znamená, že u většiny dnes instalovaných FVE na rodinné domy je zapotřebí umisťovat DC svodiče nejen ke střídači, ale i na střechu.“

Fotovoltaické elektrárny – Ceník

Podívejte se na ukázky našich instalací elektráren

Podívejte se na ukázku instalací SEFY

Proč jít do toho s námi?

Zkušenosti přes 10 let a vlastní vývoj v ČR

Instalací solárních panelů naše práce nekončí. Součástí našich služeb je komplexní úprava elektroinstalace, připojení zdroje k distribuční síti, vyřízení veškerých administrativních kroků a jednání s úřady a distribučními společnosti a samozřejmě také vyřízení dotace, která pak srazí cenu celkového díla až o 60 %.

Celý obor fotovoltaiky chápeme jako cestu efektivního využívání energetických zdrojů.

Hospodárné nakládání s energií má obrovský smysl pro celou naši společnost, začít se ovšem musí u jednotlivců, ideálně v domácnosti každého z nás.

Vyvíjíme špičkovou regulaci evropských parametrů

A-Z ROUTER SMART

SEFY Czech Republic s.r.o. je úzce provázána se sesterskou společností A-Z TRADERS s.r.o., která je dnes partnerem pro fotovoltaický průmysl v České republice. Jsme hrdým dodavatelem rozváděčů a regulační techniky pro více než polovinu trhu!

V instalacích fotovoltaiky je dnes standard využívat regulaci A-Z ROUTER, kterou A-Z TRADERS vyvíjí. V čem spočívá její kouzlo?

Energetické přebytky, které ve své domácnosti nespotřebujete, lze hospodárně směřovat primárně k dobíjení baterií ve vaší domácnosti a sekundárně k ohřevu vody v bojleru. To vše automaticky, efektivně a ekologicky!

A-Z ROUTER SMART

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů