fbpx

Elektronické zplnomocnění pro vyřízení dotace

Elektronická identifikace k udělení plné moci

S ohledem na novou výzvu dotačního titulu Nová Zelená Úsporám (dále jen NZÚ) došlo ke změně způsobu přidělení plné moci, abychom Vás mohli v rámci žádosti zastupovat a vyřídit veškeré administrativní náležitosti ohledně získání dotace zcela za vás.

V tuto chvíli již nedostačuje podepsaná papírová plná moc (kterou zákazníci standardně podepisují spolu se smlouvou), nyní je nutné nás zplnomocnit i přes elektronické identifikační prostředky.

Abychom Vám tuto záležitost co nejvíce zjednodušili, připravili jsme pro Vás návody, se kterými tuto záležitost vyřídíte do několika minut!

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám: +420 733 148 945

Jak provést elektronické zplnomocnění?

Elektronické zplnomocnění lze provést velmi jednoduše v několika málo krocích. Vyberte si z následujících 3 postupů podle toho, zda již eidentitu máte (1), máte mobilní klíč do internetového bankovnictví u jedné z těchto bank – Air Bank, Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, MONETA Money Bank nebo Raiffeisenbank (2), nemáte k dispozici ani jednu z těchto možností (3). 

O nás

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz
Copyright © 2024 | SEFY Czech Republic s.r.o.