Získejte A-Z ROUTER Smart k ohřevu vody fotovoltaikou nebo nabíjecí stanici A-Z CHARGER Cube v hodnotě 25 000 Kč zdarma! Jak na to? Stačí podepsat smlouvu na instalaci fotovoltaické elektrárny v ceně od 450 000 Kč se společností SEFY Czech Republic s.r.o. do konce srpna 2023 a získáte tak nárok na špičkovou regulaci nebo s dobíjecí stanici pro elektromobily naší výroby zdarma k elektrárně!

Dotaci vyřídíme za Vás

Sleva díky dotacím
60 % z ceny

Naši zákazníci nás doporučují ⭐⭐⭐⭐⭐

Jsme nejlépe hodnocená instalační firma na recenzním serveru RefSite!

Ohřev teplé užitkové vody prostřednictvím fotovoltaických panelů

A-Z ROUTER Smart

A-Z ROUTER Smart slouží k efektivnímu využití energie vyrobené z fotovoltaické elektrárny. Kontinuálně měří celkovou energetickou bilanci objektu a zabraňuje toku energie z objektu do veřejné rozvodné sítě tzv. přetoku.

Energie vyrobená z fotovoltaické elektrárny může být buď okamžitě spotřebována v domácnosti nebo uskladněna v bateriovém úložišti pro pozdější použití. Co když je ale bateriové úložiště naplno nabito?

Regulátor A-Z ROUTER Smart dokáže energii vyrobenou z fotovoltaiky směřovat dále k akumulaci do ohřevu vody v bojleru či v bazénu a maximalizovat tak využití ekologicky vyrobené elektřiny z fotovoltaiky ve vaší domácnosti k hospodárnému ohřevu vody!

A-Z ROUTER SMART

Nabíjecí stanice pro elektromobily

A-Z CHARGER Cube

SEFY Czech Republic s.r.o. je úzce provázána se sesterskou společností A-Z TRADERS s.r.o., která je dnes partnerem pro fotovoltaický průmysl v České republice. Jsme hrdým dodavatelem rozváděčů a regulační techniky pro více než polovinu trhu!

V instalacích fotovoltaiky je dnes standard využívat regulaci A-Z ROUTER, kterou A-Z TRADERS vyvíjí. V čem spočívá její kouzlo?

Energetické přebytky, které ve své domácnosti nespotřebujete, lze hospodárně směřovat primárně k dobíjení baterií ve vaší domácnosti a sekundárně k ohřevu vody v bojleru. To vše automaticky, efektivně a ekologicky!

Proč jít do fotovoltaiky se SEFY?

Energetická skupina Synergy & Future

Jako technologická a realizační skupina zastřešená organizací Synergy & Future s.r.o. pomáháme snižovat rodinám náklady na spotřebu energie už více než 11 let. Od samého začátku patříme mezi průkopníky celého sektoru fotovoltaiky v České republice.

SEFY Czech Republic s.r.o. je společnost specializující se na instalaci fotovoltaických elektráren na klíč pro rodinné domy i firmy. Jsme hrdí na to, že patříme mezi nejlépe hodnocení společnosti na trhu.

Výrobní a vývojová společnost A-Z TRADERS s.r.o., vyrábí rozváděče pro fotovoltaické instalace, regulaci a nabíjecí stanice pro elektromobily.

A-Z TRADERS s.r.o. je dnes jednou z nejdůležitějších firem pro celý fotovoltaický průmysl v České republice a jako dodavatel certifikovaných rozváděčů a regulační techniky spolehlivě zásobuje více než polovinu trhu!

Podívejte se na ukázky našich instalací

Fotovoltaické elektrárny na klíč SEFY

Olomoucký kraj

Fotovoltaická elektrárna 9,99 kWp ⚡ s baterií 10,65 kWh ? a nabíječkou na elektromobil, Olomouc

Fotovoltaická elektrárna na klíč o výkonu 9,99 kWp byla instalovaná poblíž Olomouce. Instalace čítala 27 fotovoltaických panelů značky AEG o jmenovitém výkonu 370 Wp. Výkon …

Zobrazit detail →
Olomoucký kraj

Fotovoltaická elektrárna 9,9 kWp ⚡ s baterií 18,5 kWh ? okres Přerov

Fotovoltaická elektrárna na klíč o celkovém výkonu 9,9 kWp byla realizována v září 2021 v Olomouckém kraji v okrese Přerov. Instalace čítala 22 solárních panelů …

Zobrazit detail →
Jihočeský kraj

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 9,9 kWp⚡, baterie SYL s kapacitou 14,8 kWh?okolí Písku

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 9,9 kWp realizována v Jihočeském kraji poblíž města Písek je tvořena 22 solárními panely značky Canadian Solar 450 Wp. Přebytky vyrobené …

Zobrazit detail →

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů